Wirus nie odpuszcza, w Animex-ie już 34 chorych

  • 26.05.2020, 14:21
  • Iwona Bryła
2020-05-26animex.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zaczęło się w połowie maja od jednego przypadku koronawirusa w starachowickim zakładzie firmy Animex. Potem ta liczba wzrosła do 5, następnie 14 i wreszcie 24 chorych. Tak było do wczorajszego wieczoru.

A aktualnie, jak poinformowała nas dyrektor Sanepidu Ewa Dróżdż, choruje już 34 pracowników. A ponieważ ciągle trwają badania osób objętych kwarantanną (których aktualnie jest około 350) oraz tych, którzy sami zgłaszają się z dolegliwościami, należy się spodziewać kolejnych zainfekowanych.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janek przeciwko zlym szefom
Janek przeciwko zlym szefom 27.05.2020, 14:11
Moja mama tam pracuje, mam 12 lat i to co się tutaj dzieje to jest porażka, nawet ja będąc w tak młodym wieku widze jakie to jest straszne że oni nie chcą tam ludzi do domów wypuścić, traktują ich jak bydło jakieś. Nie wiem czy tak można, ale całych tych szefów powinno się wysłać na leczenie. PORAŻKA PORAŻKA
constar
constar 27.05.2020, 10:02
Animex to wylęgarnia tego wirusa, warunki w szatniach gdzie jeden ociera się o drugiego, pracownicy chodzą dwa tygodnie w tych samych brudnych ubraniach. Kierownictwo nakazuje przychodzić do pracy ludziom z objawami, którzy mieli kontakt z wcześniej zakażonymi bo nie ma kto robić.
A Sanepid, chwalą się że badają osoby z kwarantanny- żart. Każą siedzieć i czekać do 12 dnia. Wiele osób kontaktowych z pracownikami z Animex pracuje w innych dużych zakładach gdzie mają styczność z kolejnymi tysiącami.

Pozostałe