Konkurs plastyczny on-line „I wtedy się uśmiecham” rozstrzygnięty

  • 03.06.2020, 15:13
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Konkurs plastyczny on-line „I wtedy się uśmiecham” rozstrzygnięty
1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka, a także data połączenia się dwóch placówek kulturalnych naszego miasta – Starachowickiego Centrum Kultury i Młodzieżowego Domu Kultury – w jeden wielki tętniący życiem kulturalny organizm Park Kultury.  Tego dnia został ogłoszony również werdykt konkursu plastycznego on-line dla dzieci i młodzieży pt. „I wtedy się uśmiecham” zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka, który z przyczyn epidemii nie mógł być świętowany tak hucznie jak dotychczas.

Zadaniem dzieci było stworzenie kreatywnej pracy plastycznej i opowiedzenie poprzez nią o rzeczach, osobach, zdarzeniach, które wywołują uśmiech na twarzy. Do Parku Kultury napłynęły on-line liczne prace ilustrujące dziecięce szczęście. Jury miało nie lada problem z wyłonieniem najlepszych prac, dlatego jednomyślnie postanowiło, że nagrodzi wszystkich uczestników.

Jak podkreślił Piotr Kędziora – przewodniczący jury – konkurs był na bardzo wysokim poziomie, uczestnicy wykazali dużą kreatywność jeśli chodzi o techniki plastyczne i zrozumienie tematu, co niezwykle cenne w tym trudnym dla wszystkich czasie.   A Aleksandra Sarzyńska z jury dodała, że wszystkie prace cechuje jedno – prosty i jasny przekaz co do tego co uszczęśliwia dzieci – to czas spędzony z najbliższymi, rodzicami, przyjaciółmi, zwierzętami, wspólne wycieczki czy spacery. „Chciałabym żeby ten pierwszy konkurs inaugurujący działalność Parku Kultury mógł odbyć się nie tylko w wirtualnej rzeczywistości.

Serdecznie gratuluje przepięknych prac, które można nadal podziwiać na naszym Facebookowym profilu i zachęcam do śledzenia naszych działań w sieci. Dziękuję też całemu zespołowi za przygotowanie i realizację tego konkursu” - powiedziała Agnieszka Lasek – Piwarska, dyrektor Parku Kultury w Starachowicach. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez Park Kultury.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe