#GASZYNCHALLENGE – starachowiccy policjanci wsparli akcję

  • 10.06.2020, 11:02
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
113-134209_1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach bardzo chętnie przyjęli wyzwanie w #GaszynChallange, które otrzymali od kolegów z Opatowa. #GaszynChallenge to pomoc dla małego Wojtusia Howisa z Galewic który potrzebuje pomocy i wsparcia w walce z chorobą jaką jest SMA.

Wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach otrzymała nominację od policjantów z opatowskiej jednostki do podjęcia wyzwania w #GaszynChallange. Zasady tego szlachetnego przedsięwzięcia są bardzo proste. Wystarczy wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji, zamiast pompek wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 instytucje, które mają 48 godzin na wykonanie zadania.

Wojtusiowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i samych radosnych chwil.

Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach było bardzo miło, że mogli uczestniczyć w tak wyjątkowej akcji.

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach do wykonania zadania nominowała: Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach, Komendę Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz  Komendę Powiatową Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe