Podsumowanie kampanii Andrzeja Dudy w Świętokrzyskiem

  • 24.06.2020, 14:12
  • Iwona Bryła
2020-06-24pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Działacze Prawa i Sprawiedliwości podsumowują wyborcze wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy w gminach województwa świętokrzyskiego. Podkreślają m.in. że ubiegający się o reelekcję szef państwa ma osobisty wkład w ochronę polskiej gospodarki przed skutkami epidemii koronawirua. Przykładowo to z jego inicjatywy ustawodawczej będzie wypłacany tzw. dodatek solidarnościowy dla zwolnionych z pracy.

W powiecie starachowickim wzorem innych regionów Polski powstał Społeczny Komitet Poparcia Andrzeja Dudy złożony z ludzi różnych profesji.

Andrzej Duda ma też zapewnione poparcie świętokrzyskich rolników.

PiS w związku z niedzielnym głosowaniem utworzy Korpus Ochrony Wyborów prezydenckich, który będzie obserwował ich przebieg.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe