Maszyny do gier hazardowych i narkotyki

  • 25.06.2020, 14:14
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Maszyny do gier hazardowych i narkotyki
We wtorek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili i zabezpieczyli trzy automaty do gier hazardowych. Mundurowi zatrzymali również dwie osoby, przy których zostały znalezione środki odurzające.

We wtorek policjanci ze starachowickiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami celno –skarbowymi w jednym ze starachowickich lokali ujawnili i zabezpieczyli trzy automaty do gier hazardowych. Ponadto mundurowi podczas czynności zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Przy 40-latku policjanci znaleźli 1 gram, a przy 23-latku ponad 30 gramów białego proszku. Wstępnie sprawdzenie wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Dzisiaj Sąd Rejonowy zastosował wobec młodszego mężczyzny trzymiesięczny areszt, w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. Grozi mu teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast starszy mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.  

Za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi odpowiedzialność karno-skarbowa tj. kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe