Radość ze zwycięstwa i zapowiedź jednoczenia Polaków

  • 15.07.2020, 14:55
  • Iwona Bryła
2020-07-15pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od podziękowań dla mieszkańców za liczny udział w wyborach prezydenckich, który przełożył się na wygraną Andrzeja Dudy rozpoczęła się pierwsza powyborcza konferencja PiS w Starachowicach. Szef partii w województwie świętokrzyskim poseł Krzysztof Lipiec nie zgodził się z opinią, że niedzielne głosowanie pokazało podział Polski na dwa obozy i zapowiedział budowanie wspólnoty narodowej.

Zdaniem posła Krzysztofa Lipca wysokie poparcie dla Andrzeja Dudy przy znakomitej frekwencji to dowód na to, że mieszkańcy powiatu starachowickiego zdali egzamin z demokracji.

Radna powiatu starachowickiego Danuta Krępa oceniła, że wyborcy Andrzeja Dudy opowiedzieli się za Polską bezpiecznego rozwoju.

Radny miejski Tomasz Andrzejewski mówił, że jako mąż zaufania w jednej z komisji miał okazję obserwować duże zainteresowanie mieszkańców wyborami prezydenta Polski.

Poseł Krzysztof Lipiec nie podzielił opinii o powyborczym podziale naszego kraju na pisowski wschód i koalicyjny zachód, bo zarówno Andrzej Duda jak i Rafał Trzaskowski mieli swoich zwolenników i przeciwników w różnych regionach Polski.

Szef PiS w Świętokrzyskiem wskazał, że istnieją wartości ważne dla wszystkich Polaków, na których można budować jedność narodową.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 15.07.2020, 22:46
Starachowiczanie, to mądrzy ludzie, wiedzą co zrobił dla Polaków prezydent i wiedzą, że będzie się starał dotrzymać obietnicy. Będzie, to trudne z powodu totalnej opozycji, która stale przeszkadza rządzącym. Bardzo trudno odpierać ataki i pracować na 100 %.

Pozostałe