O kampanii i wyniku wyborczym Rafała Trzaskowskiego

  • 20.07.2020, 14:14
  • Iwona Bryła
2020-07-20platforma.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowiccy działacze Platformy Obywatelskiej zaangażowani w kampanię wyborczą Rafała Trzaskowskiego robią podsumowane. Analizują osiągnięty przez niego wynik, atmosferę spotkań z wyborcami i podkreślają konieczność wykorzystania ich potencjału.

Igor Klar ze starachowickiego sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego dziękował mieszkańcom naszego miasta za wysokie poparcie kandydata Koalicji Obywatelskiej mimo, że jego przeciwnicy posuwali się do oburzających metod kampanijnej walki.

Na umiejętność Rafała Trzaskowskiego przekonania do siebie bardzo dużej grupy ludzi w niedługim czasie, zwrócił uwagę Artur Gierada, przewodniczący świętokrzyskich struktur Platformy Obywatelskiej.

W rezultacie Rafał Trzaskowski zdobył około 10 milionów głosów Polek i Polaków, a PO zamierza zrobić wszystko, by utrzymać przy sobie ten społeczny kapitał.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe