Można się zapisywać na wirtualną „Legendę Stara”

  • 05.08.2020, 12:32
  • Iwona Bryła
2020-08-05legenda_stara.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwają zapisy na 6 edycję Zlotu Pojazdów Zabytkowych „Legenda [email protected]”, która z powodu epidemii koronawirusa, po raz pierwszy została przeniesiona do internetu. Jednak w przestrzeni wirtualnej też nie zabraknie atrakcji, o co zadbał organizator imprezy, czyli powiat starachowicki. Będą ciekawe konkursy i interesujące projekcje filmowe. Uczestnicy mogą się rejestrować do 15 sierpnia na stronie www.legendastara.pl.

Zlot Pojazdów Zabytkowych „Legenda STAR- a” to jedna z największych w Polsce imprez dla właścicieli i fanów niegdyś kultowych pojazdów, w tym naszych ciężarówek marki star. W tym roku obostrzenia sanitarne nie pozwolą na zorganizowanie tradycyjnego zjazdu w Starachowicach. Impreza została przeniesiona do internetu i tam też odbędzie się w dniach 29 i 30 sierpnia. Powiat starachowicki jako organizator ma nadzieję, że oferta wirtualna wynagrodzi miłośnikom starych aut tę niedogodność i zachęca do udziału w wydarzeniu. W programie, wzorem lat poprzednich, będą konkursy nagradzające wygląd, czy wiek starych aut i motocykli tyle, że teraz ocena będzie się odbywać na podstawie nadesłanych zdjęć lub filmów.

Konkursową nowością będzie ta o nazwie „STARs of old cars”, czyli zdjęcia pojazdów w ciekawych sceneriach. Tegorocznemu zlotowi będzie też przyświecała idea prezentacji motoryzacyjnych prototypów. Zapisy na zlot przyjmowane są do 15 sierpnia na stronie internetowej www.legendastara.pl

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Armagedon
Armagedon 05.08.2020, 17:05
strona legendastara.pl nie działa to jakaś żenada !!!

Pozostałe