Klub Konfederacji w Starachowicach pierwszy w województwie!

  • 14.08.2020, 12:07
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Klub Konfederacji w Starachowicach pierwszy w województwie!
Jedenastego sierpnia partia Konfederacja powołała do życia Kluby Konfederacji, w których mogą się zrzeszać sympatycy tego ugrupowania. Pierwsze spotkanie takiego klubu w województwie świętokrzyskim miało miejsce w naszym mieście.

Już następnego dnia po powołaniu klubów do życia, w czwartek trzynastego sierpnia, spotkało się kilkanaście osób z naszego powiatu pod przewodnictwem lidera klubu- Michała Sokolnickiego.

-Kluby Konfederacji powstały głównie po to by zrzeszyć sympatyków Konfederacji, którzy do tej pory nie działali w ramach inicjatyw organizowanych czy to przez partię KORWiN, czy Ruch Narodowy. - rozpoczął Sokolnicki

Odniósł się także do celu powstania lokalnego klubu któremu przewodzi.

-Nasz lokalny Klub będzie świetną platformą do wspólnych działań na rzecz lokalnej społeczności i wymiany myśli wolnorynkowej i patriotycznej. Miejski aktywizm był raczej terminem dotychczas kojarzonym przez lewicę, my zaś jako Klub Konfederacji będziemy chcieli swoim działaniem na rzecz miasta i mieszkańców pokazać, że problemy lokalnej społeczności nigdy nie były i nie są obce dla ludzi o poglądach konserwatywno-liberalnych.

O najbliższych planach swojej organizacji powiedział:  - „Od września ruszamy z „Wieczorami z Klubem Konfederacji”, gdzie zapraszamy wszystkich chętnych na tematyczne prelekcje i panele dyskusyjne na różne tematy – nie tylko polityczne.”

A zainteresowanych zaprosił na stronę Facebookową lokalnego klubu.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe