Remont łazienek w Przedszkolu Miejskim nr 15

  • 10.09.2020, 13:18
  • Maciej Cieciora
2020-09-11_pm15.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dwie łazienki w Przedszkolu Miejskim nr 15 przy ul. Na Szlakowisku przeszły generalny remont. Dzięki firmie Cerrad, która wsparła inwestycję finansowo i materialnie wspólnymi siłami miasta i przedsiębiorstwa udało się wyremontować dwa pomieszczenia. Firma zapowiada dalsze remonty w miejskich przedszkolach.

Maluchy już mogą się cieszyć z dwóch nowych łazienek, które zostały wyremontowane w Przedszkolu Miejskim nr 15. Jak mówi prezydent Starachowic Marek Materek łazienki te od lat prosiły się o remont, a firma Cerrad podjęła się jego realizacji.

Jak mówi prezes zarządu Ceramika Nowa Gala Halina Bąk inwestycja ta, to kolejne działanie firmy dla środowiska. Pomimo trudności związanych z pandemią, zakład postanowił w tym roku wyremontować jedno przedszkole, ale zapowiedział już kolejne inwestycje w starachowicką oświatę na przyszły rok.

Wdzięczność w imieniu społeczności przedszkola wyraziła dyrektor placówki Wanda Niedorozow.

Maciej Cieciora

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe