Rada Rozwoju Miasta oceniała pomysły mieszkańców Starachowic

  • 11.09.2020, 12:36
  • Maciej Cieciora
2020-09-11_rada_rozwoju.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 80 pomysłów na rozwój Starachowic zgłosili mieszkańcy w ramach Programu Rozwoju Lokalnego. W czwartkowe popołudnie w urzędzie miejskim debatowała Rada Rozwoju Miasta, która oceniała projekty starachowiczan, ale tylko część z nich ma szanse na realizację.

Jak wyjaśnia Izabela Wrona z Urzędu Miejskiego w Starachowicach w ramach Programu Rozwoju Lokalnego magistrat powołał do życia Radę Rozwoju Miasta, którą tworzą członkowie Komitetu Rewitalizacji Starachowic kadencji 2017- 2020.

Leszek Kowalski informuję, że Rada Rozwoju Miasta będzie zajmować się oceną pomysłów dotyczących rozwoju Starachowic. W sumie do magistratu wpłynęło ich ponad 80.

Członkowie Rady przy wyborze projektów będą oceniać m.in. ich przydatność dla mieszkańców.

Tomasz Łebek z Rady Rozwoju Miasta sam zgłosił aż trzy projekty. Jeden z nich dotyczy wdrożenia miejskiej sieci defibrylatorów.

Maciej Cieciora

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe