Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 6 lipca 2025 03:02
Reklama

Bezpieczeństwo ekonomiczne konsumenta

W roku szkolnym 2019/2020 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach podpisał porozumienie o współpracy realizacji projektu pt.,, ŚWIĘTOKRZYSKIE MISTRZOSTWA EKONOMICZNE” z Akademicką Fundacją Staropolską. Partnerem merytorycznym jest Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach. Projekt jest realizowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Bezpieczeństwo ekonomiczne konsumenta

W ramach projektu ogłoszony został konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo ekonomiczne konsumenta”

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr2 w Starachowicach pod opieką pani Joanny Zielińskiej i pani Małgorzaty Wejner podjęli trud uczestnictwa w wyżej wymienionym konkursie. Na ogłoszony konkurs wpłynęło 16 prac, zróżnicowanych nie tylko pod względem techniki wykonania, ale również tematu przewodniego oraz koncepcji jego przedstawienia. Komisja dokonała oceny formalnej i merytorycznej prac, biorąc pod uwagę m.in. pomysłowość, technikę, wrażenia artystyczne oraz przekaz merytoryczny. Na podstawie rankingu uzyskanych punktów wyłoniono trzech zwycięzców konkursu. Komisja przyznała również  pięć wyróżnień w tym dwa należały do Faustyny Sitek (klasa 2 rt) i Aleksandry Zielińskiej (klasa 3 brt) z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach.

Nasze uczennice w nagrodę otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki i kalendarze (w których umieszczone są zdjęcia wszystkich  nagrodzonych  prac) od Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach,  które wręczyła pani  Grażyna Małecka dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 16°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JaworekTreść komentarza: Do września już nie daleko ale pewnie tak nie będzieData dodania komentarza: 2.07.2025, 23:09Źródło komentarza: Droga nr 744 na odcinku Tychów Stary – Starachowice ciągle w remoncie. Kiedy koniec inwestycji?Autor komentarza: BushcrafterTreść komentarza: Nadleśnictwo Starachowice na szczęście nie obejmuje Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. Park jest niemal cały objęty programem "Zanocuj w Lesie" i o ile dobrze pamiętam, na Polanie Langiewicza jest palenisko, gdzie legalnie można rozpalić ogień. Ale prawda jest taka, że nadleśnictwa powinny przygotować więcej miejsc pod ogniska. To wiele nie kosztuje. Trochę kamieni, tablica z instrukcjami, podłoże oczyszczone ze ściółki. Bo w przeciwnym razie ludzie będą palić na dziko. Pół biedy, jeśli będą to robić fani bushcraftu czy survivalu, którzy wiedzą jakie środki ostrożności zachować. Ale jeśli za ogień weźmie się amator, to to właśnie może bardzo źle się skończyć. A pociągnięcie do odpowiedzialności karnej takiego człowieka jest bardzo trudne, bo ciężko cokolwiek udowodnić.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 23:18Źródło komentarza: Nadleśnictwo zaprasza na wypoczynek w lesie. Warto pamiętać o bezpieczeństwie!Autor komentarza: PacjentTreść komentarza: Załoga radio i tomografii niech uważa jak sobie żartuje i kpi pod nosem z pacjentów. To słychać...Data dodania komentarza: 23.06.2025, 13:46Źródło komentarza: PZOZ w Starachowicach uzyskał normy ISOCERT. Audytorzy zauważyli dobrą jakość świadczonych usługAutor komentarza: Wi3ckowski janTreść komentarza: Pragnę znać wiadomości z mojego miasta mieszkam tu od1949 rokuData dodania komentarza: 20.06.2025, 18:44Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2025-06-20Autor komentarza: małaTreść komentarza: Wstyd tu mieszkać.Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:32Źródło komentarza: Karol Nawrocki wygrał II turę wyborów prezydenckich. Znamy wyniki wyborów w powiecie!Autor komentarza: S.G. Street GangstaTreść komentarza: oszukane braun nie wygrał!!! TUSK PRZYLECIAŁ I ZMAZAŁData dodania komentarza: 19.05.2025, 23:14Źródło komentarza: Wyniki głosowania w I turze wyborów w powiecie i gminie Starachowice
Reklama
Reklama