O sytuacji PWiK na sesji

  • 05.10.2020, 15:38
  • Maciej Cieciora
2020-10-05pwik.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Starachowicach prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Jerzy Miśkiewicz omawiał sytuację spółki z radnymi. Podczas dyskusji padło wiele zapytań.

Jednym z punktów obrad sesji rady miejskiej było wystąpienie prezesa spółki PWiK Jerzego Miśkiewicza. O to czy w najbliższym czasie wzrosną opłaty za wodę i ścieki pytał radny Krzysztof Różycki.

Krzysztof Różycki dopytywał prezesa również o nieprzyjemne zapachy wydobywające się z oczyszczalni ścieków. Jak mówi coraz częściej mieszkańcy proszą radnych o interwencję w tej sprawie. Jak szacował prezes Miśkiewicz uciążliwość ta powinna zniknąć z końcem kwietnia przyszłego roku.

Włodzimierz Orkisz w imieniu mieszkańców Starachowic Zachodnich pytał o problem z wybijającymi ściekami w mieszkaniach po obfitych deszczach. Prezes widział rozwiązanie w zakupie odpowiednich urządzeń przez starachowiczan.

Radna Agnieszka Cheda dopytywała prezesa o oszczędności dla mieszkańców, jakie wprowadza spółka w związku z e - fakturami.

Maciej Cieciora

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe