ZEC rezygnuje ze sprzedaży węgla

  • 09.10.2020, 13:15
  • Maciej Cieciora
2020-10-09sesja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Starachowicach prezes Zakładu Energetyki Cieplnej - Komunikacja Miejska Marcin Pocheć poinformował m.in. że spółka rezygnuje ze swojej dotychczasowej oferty, polegającej na sprzedaży opału. Była też poruszana kwestia podwyżek za ciepło.

Radny Krzysztof Różycki dopytywał prezesa o losy ciepłowni przy ulicy Kościelnej w świetle zmieniających się przepisów. Jak mówił prezes spółka gruntownie przygotowuje się do tego wyzwania od paru lat.

Radny pytał również, czy będzie podwyżka cen za ciepło, jakie ZEC - Komunikacja Miejska dostarcza mieszkańcom. W odpowiedzi prezes wyjaśnił co wchodzi w skład podwyżek.

Krzysztof Różycki dopytywał prezesa spółki o decyzje w sprawie zaprzestania sprzedaży węgla. Zwrócił też uwagę na problemy, jakie mieszkańcy mieli z powodu zakup węgla z miejskiego składu.

Maciej Cieciora

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe