Nowe zakażenia m.in. na policji

  • 16.10.2020, 15:52
  • Iwona Bryła
2020-10-16policja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowe, choć na razie nieliczne przypadki zakażenia koronawirusem, pojawiły się w placówkach użyteczności publicznej. Pojedyncze infekcje są w szkołach podstawowych nr 1 i 9 oraz w I Liceum Ogólnokształcącym. W komendzie policji chorują 4 osoby.

Pozytywne wyniki testów na koronawirusa otrzymało trzech policjantów i jeden pracownik cywilny.

Rzecznik starachowickiej policji Paweł Kusiak zachęca mieszkańców do ograniczenia osobistych wizyt na policji na rzecz kontaktów zdalnych. Telefony, pod którymi można kontaktować się z funkcjonariuszami to: 47 8043 205 lub 47 8043 200. Adres mailowy : [email protected]

Pojedyncze przypadki koronawirusa są w starachowickich szkołach. W Szkole Podstawowej nr 1 i w I Liceum Ogólnokształcącym choruje w sumie 2 uczniów, w SP nr 9 nauczycielka. W związku z objęciem powiatu starachowickiego tzw. żółtą strefą od soboty 17 października, szkoły średnie mają obowiązek przejść na nauczanie hybrydowe.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe