Wystawa „Wojna polsko – bolszewicka 1920 r."

  • 05.11.2020, 15:28
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Wystawa „Wojna polsko – bolszewicka 1920 r."
Park Kultury serdecznie zaprasza do oglądania wystawy pt. „Wojna polsko – bolszewicka 1920 r. w dokumentach z zasobu Archiwum Państwowego w Kielcach i jego Oddziału w Sandomierzu”. Wystawę przygotowano z okazji 100. rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej, a wpisuje się ona w starachowickie obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Wystawę będzie można oglądać w dn. od 6 do 16 listopada na placu przy Kościele pw. Wszystkich Świętych w Starachowicach (ul. Świętej Barbary 1). Wystawa ma na celu prezentację udziału mieszkańców województwa kieleckiego w wysiłkach narodu polskiego w obronie odzyskanej niepodległości – na tle wydarzeń w całym kraju. Zapraszamy! Wystawa przygotowana i użyczona przesz Archiwum Państwowe w Kielcach i jego Oddział w Sandomierzu. 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe