Kto utwardzi ulicę Łazy za kościołem?

  • 30.11.2020, 14:13
  • Iwona Bryła
2020-11-30lazy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W środę 2 grudnia gmina Starachowice otworzy oferty w przetargu na przebudowę gruntowego odcinka ul. Łazy, znajdującego się za kościołem Matki Bożej Częstochowskiej. Przedmiotem zamówienia jest też oświetlenie tego odcinka.

Ziemna nawierzchnia ulicy Łazy od dawna utrudniała mieszkańcom normalną komunikację. Gmina chce wybawić ich z kłopotu i na dniach wybrać wykonawcę prac modernizacyjnych.

Zakres prac obejmuje położenie na drodze nawierzchni z kostki betonowej, wykonanie odwodnienia i zawieszenie dwóch lamp LED –owych na istniejących słupach. Planowany termin realizacji zadania to koniec września 2021 roku. Inwestycja objęła odcinek, który posiada już kanalizację sanitarną. Do skanalizowania pozostałej części ulicy Łazy gmina właśnie się przygotowuje.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe