Sprzęt do zdalnej nauki dla szkoły w Wielkiej Wsi

  • 04.12.2020, 10:44
  • Iwona Bryła
2020-12-04tablety.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
25 tabletów trafiło do Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi w gminie Wąchock w ramach rządowego programu „Ogólnopolska Sieć Edukacyjna”. Sprzęt będzie dużym ułatwieniem szczególnie dla uczniów z rodzin wielodzietnych. W jego uroczystym przekazaniu uczestniczyła posłanka PiS Agata Wojtyszek oraz świętokrzyski kurator oświaty Kazimierz Mądzik.

Dyrektor SP w Wielkiej Wsi Bożena Wrona podkreśliła, że sprzęt będzie dużą pomocą w zdalnym nauczaniu zwłaszcza dla rodzin wielodzietnych, w których są problemy z zapewnieniem komputera każdemu dziecku.

Dyrektor wyraziła podziękowanie dla posłanki PiS Agaty Wojtyszek oraz świętokrzyskiego kuratora oświaty Kazimierza Mądzika za wsparcie w pozyskaniu sprzętu.

Posłanka i kurator przypomnieli, że szkoła w Wielkiej Wsi otrzymała rzeczową pomoc, jako uczestnik rządowego programu „Ogólnopolska Sieć Edukacyjna”, który zakłada utworzenie szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu dla placówek edukacyjnych.

Zastępca burmistrza Wąchocka Sebastian Staniszewski informował, że szkoła w Wielkiej Wsi otrzymała tablety jako jedyna w powiecie starachowickim w ramach najnowszej edycji programu.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe