Odpowie za wyrzucenie śmieci do lasu

  • 27.01.2021, 15:08
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Odpowie za wyrzucenie śmieci do lasu
W sobotę do dyżurnego starachowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie, z którego treści wynikało, że dwie kobiety wjechały do lasu osobowym oplem, a następnie zaczęły wyrzucać śmieci z pojazdu. 66-latka za dwa wykroczenia będzie odpowiadać przed sądem. Grozi jej wysoka grzywna.

W sobotę do dyżurnego starachowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące zaśmiecania lasu. Na miejscu interwencji zgłaszający wskazał policjantom samochód, z którego dwie osoby wyrzucały śmieci. Okazały się nimi 66 i 59-latka, pierwsza z powiatu skarżyskiego, druga ze starachowickiego. Starsza z nich tłumaczyła, że do lasu wjechała tylko po to, żeby posprzątać w samochodzie by następnie go umyć. Funkcjonariusze za dwa wykroczenia w postaci nieuprawnionego wjazdu do lasu oraz zaśmiecanie nałożyli na kobietę wysoki mandat. Kobieta skorzystała z prawa do odmowy w efekcie czego sprawa trafi do sądu. Grozi jej wysoka grzywna.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe