Znów można korzystać z basenu

  • 17.02.2021, 12:11
  • Iwona Bryła
2021-02-17basen.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kryta Pływalnia przy ulicy Szkolnej w Starachowicach po przerwie, związanej z obostrzeniami pandemicznymi, znów jest dostępna dla wszystkich. Można korzystać z dwóch basenów oraz sauny. Na razie będą dostępne do końca lutego w następujących terminach: od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 21.00 oraz w soboty w godz. 8.00 – 14.00.

Od poniedziałku Kryta Pływalnia w Starachowicach znów jest otwarta i to nie tylko dla trenujących sportowców, ale dla wszystkich amatorów pływania. Na razie pracuje od poniedziałku do soboty, więc bez niedziel, i tak będzie do końca lutego.

Oferta została nieco okrojona i nadal obowiązują wymogi związane z przestrzeganiem reżimu sanitarnego. Korzystać można tylko z basenu sportowego i rekreacyjnego oraz sauny, gdzie jednorazowo mogą przebywać maksymalnie 3 osoby.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe