Miała być pomoc, a będzie kara

  • 18.02.2021, 10:53
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Miała być pomoc, a będzie kara
Podczas wczorajszej służby starachowiccy policjanci zauważyli pojazd stojący na włączonych światłach awaryjnych przy jednym ze skrzyżowań w mieście. W trakcie udzielanej pomocy kierującemu, funkcjonariusze wyczuli od  28-latka alkohol. Dalsza kontrola wykazał 0,26 promila alkoholu w jego organizmie, brak uprawnień, przeglądu i polisy OC na kierowane auto. Teraz mężczyzna odpowie za wykroczenia przed sądem.

Starachowiccy policjanci patrolując wczoraj ulice miasta przy jednym ze skrzyżowań zauważyli francuskie auto z włączonymi światłami awaryjnymi. Pojazd blokował przejazd innym kierującym, dlatego też funkcjonariusze zatrzymali się by udzielić pomocy i udrożnić ruch. Z relacji kierującego renaultem wynikało, że zabrakło mu paliwa. W trakcie dalszych czynności policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. W organizmie miał  0,26 promila alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu wyszło na jaw, że 28-latek nie posiadała uprawnień do kierowania, a pojazd którym się poruszał nie ma aktualnego badania technicznego ani ważnej polisy OC. Finalnie, auto opuściło skrzyżowanie na platformie holownika. Nieodpowiedzialny 28-latek będzie musiał teraz tłumaczyć swoje zachowanie przed sądem.  

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe