Klub z Łazów prosi o pomoc w urządzeniu świetlicy sportowej

  • 03.03.2021, 10:30
  • Iwona Bryła
2021-03-03korus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Familijny Klub Sportowy Łazy Starachowice chce uruchomić miejsce, w którym dzieci i młodzież spędzałyby czas na zajęciach i grach ruchowych. Sportowa świetlica ma powstać w budynku na terenie parafii Matki Boskiej Częstochowskiej. Inicjatorzy szacują, że będzie im potrzebne około 20-30 tys. zł i proszą o wsparcie. Można im pomóc wpłacając datki na portalu zrzutka.pl lub przekazując materiały budowlane na przeprowadzenie remontu.

Świetlica Familijnego Klubu Sportowego Łazy Starachowice powstaje w części budynku na tyłach kościoła pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, w którym niegdyś odbywały się nabożeństwa. Oprócz sportowców swoją siedzibę ma tam także kilka innych parafialnych grup.

 

Jak mówi prezes Łukasz Korus klub posiada już sprzęt sportowy do zainstalowania w przyszłej świetlicy (stoły do bilarda i tenisa stołowego, piłkarzyki, bilard nożny, tarcze do gry w darta, czyli lotki) i zaprasza chętnych do zapisów na zajęcia sekcji bilardowej i tenisa stołowego.

 

Teraz potrzeba około 20-30 tys. zł na remont, cenne będą też materiały budowlane, a mile widziane są również ręce do pomocy.

 

Wpłat na remont przyszłej świetlicy można dokonywać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

 

Trzonem działalności Familijnego Klubu Sportowego Łazy Starachowice pozostaje piłka nożna.

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe