Ekstremalne nurkowanie „Kalmara”

  • 26.03.2021, 11:11
  • Iwona Bryła
2021-03-26kalmar.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Płetwonurkowie ze starachowickiego klubu Kalmar mieli okazję nurkować w najgłębszym basenie świata w Mszczonowie pod Warszawą. O wrażeniach opowiadają przed naszą kamerą.

Płetwonurkowie z klubu „Kalmar” Starachowice przeżyli wspaniałą przygodę doskonaląc jednocześnie swoje umiejętności. Okazją były ćwiczenia w zbiorniku imitującym warunki, jakie panują na morskich, czy oceanicznych głębokościach.

 

Z 20 - osobowej grupy na maksymalną głębokość 45,4 m udało się zejść 8 osobom. Wśród nich byli: Patryk Bebelski, Marek Basiak, Piotr Gębski, Marcin Bernatowicz, Marcin Adamus, Michał Ryś, Piotr Adamus i Przemysław Adamus. Niebawem ”Kalmar” planuje kolejny wyjazd treningowy, tym razem z osobami dopiero zaczynającymi swoją przygodę z nurkowaniem, których starachowicki klub zachęca do zapisywania się na oferowane przez siebie zajęcia.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe