Komunikat w sprawie ograniczenia funkcjonowania starachowickich przedszkoli

  • 29.03.2021, 10:03
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Komunikat w sprawie ograniczenia funkcjonowania starachowickich przedszkoli
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 marca 2021 r. w związku z wprowadzonymi obostrzeniami od 29 marca do 11 kwietnia br. ograniczone zostaje funkcjonowanie przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego na terenie Starachowic.

Zajęcia edukacyjne dla dzieci będą prowadzone w sposób zdalny - z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego ustalonego przez dyrektora sposobu realizowania zajęć.

Dodatkowo – na wniosek rodzica – przedszkole zapewni zajęcia i opiekę dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, pełniących służbę w jednostkach zapewniających bezpieczeństwo i porządek publicznych oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Ograniczenia powyższe nie dotyczą oddziałów specjalnych w przedszkolach ogólnodostępnych. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z dyrekcją odpowiedniego przedszkola.


 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe