Dziś pochowano zmarłego prezesa LOK w Starachowicach

  • 07.04.2021, 11:03
  • Iwona Bryła
2021-04-07pogrzeb.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W wieku 70 lat zmarł płk Franciszek Adam Lefek, znany wieloletni działacz Ligi Obrony Kraju, prezes struktur tej organizacji w powiecie starachowickim, szef lokalnego Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK, kwatermistrz Polskich Drużyn Strzeleckich. Dziś odbył się jego pogrzeb.

Telewizja Starachowice wielokrotnie relacjonowała wydarzenia patriotyczne i inne spotkania organizowane i prowadzone przez prezesa Franciszka Adama Lefka. Ostatni raz wystąpił przed naszą kamerą w czasie ubiegłorocznego podsumowania działań kierowanych przez niego organizacji.

Dziś odbyła się ceremonia pogrzebowa śp. Franciszka Adama Lefka. Po mszy żałobnej odprawionej w kościele pw. św. Judy Tadeusza w Starachowicach, jego ciało spoczęło na cmentarzu komunalnym przy ul. Radomskiej.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe