Dzień Dziecka z Parkiem Kultury

  • 25.05.2021, 09:23
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Dzień Dziecka z Parkiem Kultury
Już 29 maja (sobota) zapraszamy na wesołe, kolorowe i sportowe spędzenie wspólnie z nami Dnia Dziecka 2021!

Na placu rekreacyjnym przy ul. Na Szlakowisku (w razie deszczowej pogody w budynku Parku Kultury-ul. Radomska 21) będzie można bezpłatnie skorzystać z wielu atrakcji. Dzieciaki w przede dniu swojego święta obejrzą rewelacyjny interaktywny spektakl „Piraci z Karaibów” (godz.11.00), a następnie będą mogły uczestniczyć w sportowych warsztatach (m.in.taneczne, joga dla dzieci, krav maga i inne). Nie zabraknie występów tanecznych i piosenek dla najmłodszych, a także konkursów z upominkami. Ten dzień zakończymy plenerowym seansem filmowym dla rodziców (godz.20.30). Zapraszamy ! Dzień Dziecka odbywać się będzie pod Patronatem Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka i Starosty Starachowickiego Piotra Babickiego.


Wydarzenie w reżimie sanitarnym (dystans, dezynfekcja). Wydarzenie współfinansowane jest przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starachowicach.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe