Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki

  • 25.05.2021, 20:40
  • News4Media
Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki iStock
Nie tylko zdrowia i szczęścia można życzyć mamom a ten dzień. Są też dużo piękniejsze sentencje. Na co dzień jesteśmy zabiegani, dlatego przedstawiamy kilka pomysłów, którymi można się posiłkować przy składaniu życzeń.

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Tego właśnie dnia mamy otrzymują nie tylko prezenty, ale też mnóstwo życzeń. Składają je nie tylko dzieci swojej rodzicielce, ale również osoby niespokrewnione, doceniające czyjś trud włożony w wychowywanie potomstwa. Każda mama zasługuje na kilka pięknych, ciepłych słów. Jeśli ktoś nie ma pomysłu, jak wyrazić swoje uczucia, podpowiadamy.

„Życzę Ci pięknych, cudownych dni. Cudownych pragnień, cudownych chwil. Gwiazd w Twoich rękach i perełek w snach”.

Z okazji Twojego dnia, Mamo, za wczoraj i dziś, zawsze tak samo: zdrowia, sił i codziennej radości. Wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania, składam dzisiaj podziękowania”.

Można też tak:

Przyjmij Mamusiu proszę życzenia, niech Ci się spełnią Twoje marzenia, bądź zawsze pełna do mnie miłości, niech nie zabraknie Ci cierpliwości”.

Ja Ci mamo dziś w podzięce, za Twe trudy daje serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty".

Droga Mamo! Dziękuję za każdy spędzony wspólnie z Tobą dzień, za pokazywanie mi świata, za uczenie bycia odważnym, wolnym i otwartym na innych”.

A to coś dla dzieci:

Dziś mamy dzień mamy. My nasze mamy kochamy. Jeśli na dzień mamy tę laurkę damy, to pięknie wyznamy, że mamę kochamy”.

Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy byłyby kwiatami Ty mamo byłabyś kwiatem z ogrodu moich marzeń”.

Trochę poważniej:

Za lata wyrzeczeń, za troski i łzy, za moje wychowanie dziękuję mamo Ci”.

Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla nas jesteś. Żaden płomień nie strawi naszego uczucia do Ciebie. Żadna istota nie zrobiła dla nas tyle ile Ty dla nas zrobiłaś. Kocham Cię najmocniej na świecie”.

Tego dnia kochane mamy nie tylko składamy wam życzenia, ale też nisko się kłaniamy. Za ten trud, który dzień w dzień wkładacie w wychowanie dzieci. Niech ten dzień trwa cały rok”.

I jeszcze o sercu:

Serce jedno mam, komuż je dam ? Dam je Tobie mamo miła, bo w nim miłość radość, siła”.

Takiego serca, jakiego mają mamy, nie ma nikt na świecie. Dobrze panie o tym wiecie. Tedy w dniu waszego święta, niechaj każda będzie uśmiechnięta”.

News4Media

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marysia
Marysia 27.05.2021, 13:23
Co podarowaliście swoim mamom? U mnie prezent będzie spóźniony, ponieważ zobaczymy się dopiero za dwa tygodnie. Co kupić mamie? Czy voucher na zabieg z wykorzystaniem takiego urządzenia- https://www.wyposazenie-salonu… będzie dobrym rozwiązaniem?

Pozostałe