Konkurs literacko-plastyczny: „Solidarność” i stan wojenny w Starachowicach”

  • 27.05.2021, 09:24
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Konkurs literacko-plastyczny: „Solidarność” i stan wojenny w Starachowicach”
Środowisko byłych działaczy „Solidarności” oraz Fundacja „Radostowa” ogłasza konkurs literacko-plastyczny o tematyce: „Solidarność” i stan wojenny w Starachowicach” (w 40 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego).

Wspomnienia, wiersze i prace plastyczne (rysunki, plakaty, kopie dokumentów, ulotek i inne artefakty) można nadsyłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną do końca października 2021r na adres: Fundacja Kultury „Radostowa”, ul. Na Szlakowisku 9/100 A. Email: [email protected], tel.786 074 460.

Należy podać nazwisko, imię i kontakt z autorem pracy, a w przypadku uczniów również nazwę szkoły oraz opiekuna – dane wyłącznie na użytek konkursu.

Prace laureatów będą uhonorowane drukiem oraz nagrodami rzeczowymi.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe