Remontują krajówkę do Wąchocka

  • 19.07.2016, 14:49 (aktualizacja 19.07.2016, 15:03)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Remontują krajówkę do Wąchocka
Około 2,5 miesiąca potrwa remont ulicy Kieleckiej. Inwestycja 2 kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 42 kosztować będzie niemal 2 mln zł. W jej ramach powstaną chodniki i nowa nawierzchnia drogi. Wcześniej wykonano kompleksowe odwodnienie.

Ruszył remont drogi krajowej nr 42 od skrzyżowania ulic Kieleckiej, Moniuszki i Radomskiej do granicy z Wąchockiem. Prace zlecone przez

kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Chybic.

 

Inwestycja będzie kosztowała 2 mln zł. W pierwszej kolejności wykonywane są chodniki i krawężniki. Kierowcy powinni się liczyć ze zmianą organizacji ruchu w związku z remontem jezdni pod koniec lipca.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe