Patronat starachowickiej firmy nad ZSZ nr 2

  • 16.06.2021, 12:20
  • Iwona Bryła
2021-06-16zsz2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Firma Odlewnie Polskie, długoletni patron Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach ufundowała stypendia dla kolejnych uczniów. Tym razem jest to dwóch młodych ludzi z klasy o profilu technik mechatronik.

Jak mówi Jacek Wojtan, dyrektor kadr i płac w Odlewniach Polskich S. A. współpraca z Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 trwa od dawna i przejawia się m.in. w organizacji praktyk dla uczniów, patronacie nad klasami mechatronicznymi, czy fundowaniu pomocy dydaktycznych.

Owocem współpracy są także nowi pracownicy Odlewni wywodzący się z grona absolwentów szkoły. Wśród nich są też tacy, którzy wcześniej przez cały okres nauki korzystali ze stypendiów, ufundowanych przez firmę. Stypendialny program trwa od 3 lat.

Wśród tegorocznych stypendystów jest m.in. Kacper Duraziński z klasy mechatronicznej.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe