Wojewoda dziękował za walkę z COVID- em

  • 16.06.2021, 12:22
  • Iwona Bryła
2021-06-16wojewodaokok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz gościł dziś w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach, który od 1 lipca zacznie realizować tzw. hybrydowy model pracy. To, oznacza, że do dyspozycji chorych na COVID-19 pozostanie już tylko 100 łóżek, a reszta będzie mogła służyć pacjentom na oddziałach specjalistycznych. Wojewoda miał spotkanie z personelem szpitala, któremu podziękował za ofiarną pracę w czasie pandemii.

Zbigniew Koniusz wyraził nadzieję, że zapowiadane poluzowanie reżimu sanitarnego w naszym szpitalu okaże się dobrą prognozą na przyszłość. Miał też słowa wdzięczności za ciężką i nierzadko wyczerpującą batalię, jaką pracownicy lecznicy od ponad roku toczą z koronawirusem.

Dyrektorowi szpitala wojewoda wręczył pamiątkowy grawerton, a żeńskiej części personelu ofiarował róże.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe