Nagrody za osiągnięcia sportowe

  • 22.06.2021, 09:42
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Nagrody za osiągnięcia sportowe
Pięcioro biegaczy i trzech trenerów z gminy Brody zostało wyróżnionych nagrodami sportowymi. W dniu 18 czerwca, Pani Marzena Bernat –Wójt Gminy Brody gratulowała sportowcom osiągnięć i wręczała im nagrody finansowe.

Wnioski o nagrody złożyło stowarzyszenie Ludowy Klub Biegacza „Rudnik”. Zgodnie z gminnym regulaminem nagrodzono lekkatletów: Krystiana Ślifierza (4 miejsce w mistrzostwach Polski w Wiśle Łabajowie), Agnieszkę Matysek (5 miejsce w mistrzostwach Polski w Krynkach), Mikołaja Pawłosia (6 miejsce w mistrzostwach Polski w Krynkach – kat U-18), Jakuba Kępę, Dariusza Sikorę (7 i 8 miejsca w mistrzostwach Polski w Wiśle Łabajowie). Pani wójt Marzena Bernat dziękowała sportowcom za wysiłek ale szczególne słowa uznania skierowała do Sylwestra Dudka – założyciela LKB „Rudnik” za ogromną pracę społeczną na rzecz szkolenia lekkoatletów. Jednym jego osiągnięć w 2020 roku jest pierwsze miejsce Piotra Jaśtala na Mistrzostwach Polskie w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie w Krynkach. Nagrody otrzymali także szkoleniowcy: Szymon Dudek i Mateusz Dudek.

Zapraszamy na zawody

Jeszcze w tym roku, w gminie Brody stowarzyszenie to zorganizuje dwa ważne wydarzenia lekkoatletyczne. Już teraz, zapraszamy na 5 września do rezerwatu „Skały w Krynkach”. Kolejny raz odbędą się tam Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich. Wcześniej, w dniu 1 sierpnia odbędzie się w Brodach Bieg im. Stanisława Staszica. Gmina Brody od lat finansowo wspiera działalność Ludowego Klubu Biegacza „Rudnik”.
 

Fot. Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody wręczała nagrody finansowe utytułowanym zawodnikom Ludowego Klubu Biegacza „Rudnik”. W spotkaniu uczestniczył Marcin Góźdź – Sekretarz Gminy Brody.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe