Wyniki konkursów dyrektorskich w jednostkach powiatowych

  • 02.07.2021, 11:16
  • Iwona Bryła
2021-07-02dyrektorzy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powiat starachowicki rozstrzygnął konkursy na dyrektorów kilku podległych sobie jednostek. Chodzi o Zespół Szkół Zawodowych nr 2, III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi, Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną oraz Dom Pomocy Społecznej w Kałkowie - Godowie.

Konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 wygrała dotychczas sprawująca tę funkcję Grażyna Małecka. Również III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi po raz kolejny pokieruje Mirosław Niewczas. Nowi szefowie są w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Starachowicach oraz Domu Pomocy Społecznej w Kałkowie – Godowie. To odpowiednio Aneta Matejczuk i Rafał Dobrowolski. Wybraną w konkursie kadrę zaprezentowano na dzisiejszym spotkaniu w starostwie.

Przeprowadzenie konkursów w szkołach było spowodowane kończącą się 5 - letnią kadencją dotychczasowych dyrektorów oraz odejściem na emeryturę kierownictwa dwóch pozostałych jednostek. W szkołach i Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nowo wybrane osoby zaczną pracę od 1 września, natomiast w Domu Pomocy Społecznej w Kałkowie – Godowie pod koniec lipca.

O kierowanie powiatowymi jednostkami oświatowo - pedagogicznymi ubiegali się pojedynczy kandydaci, natomiast w przypadku DPS- u było trzech chętnych.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gosc
Gosc 02.07.2021, 16:37
To juz bylo wiadome tydz temu....

Pozostałe