ZSZ nr 2 popularyzuje wiedzę o swoim patronie

  • 05.07.2021, 11:21
  • Iwona Bryła
2021-07-05zsznr2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach 10 lat temu otrzymał imię Eugeniusza Kwiatkowskiego. Od tego czasu co roku biblioteka szkolna organizuje konkurs wiedzy o patronie, adresowany do uczniów klas pierwszych.

Trzyosobowe zespoły reprezentujące poszczególne klasy pierwsze po obejrzeniu prezentacji multimedialnej poświęconej Eugeniuszowi Kwiatkowskiego zmierzyły się z testem. Najlepsza okazała się drużyna techników informatyków w składzie: Natalia Kiepas, Bartosz Kopyś i Wojciech Komisarski. II miejsce zajęli uczniowie klasy o profilu technik reklamy: Patrycja Moszczenko, Katarzyna Chmielewska i Kamila Margas, na III – cim miejscu uplasowali się adepci zawodu technik elektryk i technik mechatronik: Ernest Bastrzyk, Daniel Kłusek i Wojciech Jaśkiewicz.

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w tym roku będzie świętował 100- lecie istnienia, jako spadkobierca pierwszej placówki zawodowej w Starachowicach. Doroczny konkurs wiedzy o patronie zwraca uwagę młodych ludzi na długą i bogatą tradycję szkoły, do której uczęszczają.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe