Plażówka na Piachach

  • 30.07.2021, 07:12
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Plażówka na Piachach
Para Łukasz Kiniorski / Wojciech Wojtachnio wygrała sobotni turniej siatkówki plażowej rozgrywany w ramach cyklu Grand Prix Starachowic. W turnieju rozgrywanym nad kąpieliskiem Piachy wzięło udział 9 par.

Za nami kolejny turniej siatkówki plażowej organizowany w Starachowicach. W sobotnie przedpołudnie rozegrany został turniej Grand Prix Starachowic, którego organizatorem było Stowarzyszenie Miłośników Siatkówki Absolwenci oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W turnieju walczyło 9 par.

dsc 1698

 

W pierwszej fazie turnieju pary zostały podzielone na dwie grupy, gdzie grano systemem każdy z każdym. Do półfinałów awansowały cztery najlepsze pary - po dwie z każdej z grup.

W 1/2 finału Maciej Kosowski / Arkadiusz Siwiec ograli 2:0 parę Krzysztof Jary / Artur Dudek, a para Kiniorski / Wojtachnio była lepsza od pary Dziarmaga/Bies (2:0).

dsc 1718

W finale turnieju Kiniorski/Wojtachnio zwyciężyli z parą Kosowski/Siwiec w dwóch setach.

Wszystkim uczestnikom turnieju gratuluejmy!

dsc 1798

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe