Będą nowe mieszkania przy ulicy Kościelnej

  • 02.08.2021, 13:51
  • Iwona Bryła
2021-08-02koscielna.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Marek Materek podpisał umowę z firmą, która wygrała przetarg na budowę 101 mieszkań komunalnych oraz ogólnie dostępnej świetlicy przy ulicy Kościelnej. Termin realizacji zadania to czwarty kwartał przyszłego roku.

Budowa bloku mieszkalnego przy Kościelnej jest możliwa dzięki dofinansowaniu, jakie miasto uzyskało z Banku Gospodarstwa Krajowego. Pokryje ono znaczną część tej kosztownej (17 mln zł) inwestycji. Inwestycję wykona firma Eko Inwest z Kielc, która wybudowała już w Starachowicach trzy bloki z 60 mieszkaniami przy ulicy Piłsudskiego.   Budowa ma zostać zakończona do czwartego kwartału 2022 roku.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe