Taneczne pożegnanie wakacji

  • 02.09.2021, 16:20
  • Iwona Bryła
2021-09-03taniec.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pod hasłem „Taniec łączy serca” odbyło się jedno z ostatnich wydarzeń z wakacyjnego kalendarza Parku Kultury w Starachowicach.

Taki tytuł nosiła impreza z zabawą w rytm muzyki w roli głównej. Na scenie placówki przy ulicy Radomskiej w repertuarze folklorystyczno - biesiadnym zaprezentował się nasz Teatr Muzyczny nad Kamienną „Starachowianie” oraz goście z gminy Suchedniów - Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Skokotliwi”, który działa w Wiejskim Domu Kultury w Mostkach, a także grupa młodych mieszkanek z gminy Pawłów.

 

Artyści nie tylko występowali, ale i wciągnęli publiczność we wspólną zabawę udzielając ze sceny szybkiej lekcji tańca. Wybór padł na rytmiczną „zorbę” wprost stworzoną do zbiorowego wykonywania.

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe