Trwa głosowanie do Budżetu Obywatelskiego

  • 13.09.2021, 13:42
  • Patryk Wójcik
2021-09-13book.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
12 września zakończyło się głosowanie do budżetu obywatelskiego na przyszły rok. Mieszkańcy do wczoraj mogli wybierać projekty przez internet. Teraz czas na kolejny etap, gdzie będą mogli dokonywać wyborów w Urzędzie Miejskim w Starachowicach.

Jesteśmy po pierwszym etapie głosowania do Budżetu Obywatelskiego na rok 2022. Mieszkańcy w liczbie blisko 2500 osób dokonywali wyboru przez Internet. Dziś o godzinie 08:00 rozpoczęło się głosowanie tradycyjne w starachowickim urzędzie. Miasto Starachowice w tym roku oferuje szeroki wybór projektów, na jakie mogą głosować mieszkańcy. Dzięki budżetowi obywatelskiemu, starachowiczanie mogą zadecydować na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze.

Patryk Wójcik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe