100 – lecie szkolnictwa zawodowego

  • 15.09.2021, 07:00
  • Patryk Wójcik
2021-09-13zsznr2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
18 września odbędzie się uroczystość jubileuszowa szkolnictwa zawodowego w naszym mieście. Setna rocznica wypełniona będzie wspomnieniami i wystąpieniami artystycznymi przygotowanymi przez uczniów oraz grono pedagogiczne. Organizatorem gali jest Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach.

Jubileusz rozpocznie się uroczystą mszą świętą w kościele pw. Wszystkich Świętych w Starachowicach. Następnie dyrektor Grażyna Małecka zaprasza na oficjalną część, która odbędzie się w starachowickim Parku Kultury, gdzie przedstawiona zostanie historia szkolnictwa zawodowego.

Od godz.13:30 uczestnicy wydarzenia będą mogli dołączyć do uroczystości w budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach. Nastąpi tam odsłonięcie tablicy pamiątkowej. Obecni w szkole będą mieli możliwość obejrzeć pracownie i wystawy okolicznościowe, spotkać się z nauczycielami i wychowawcami oraz wpisać się do księgi pamiątkowej. Dyrektor Grażyna Małecka dziękuje wszystkim, którzy wsparli wydarzenie.

Patryk Wójcik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe