VIII edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

  • 15.09.2021, 07:30
  • Patryk Wójcik
2021-09-15fundusze.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W najbliższy piątek i sobotę od godziny 8.00 do 16.00 na placu „pod skałkami” będzie można odwiedzić stanowisko pracowników Urzędu Miejskiego w Starachowicach, odpowiedzialnych za pozyskiwanie funduszy unijnych i realizację inwestycji. Zainteresowani mają możliwość dowiedzieć się, jak zmieni się miasto i na jakie projekty planowane są dofinansowania z budżetu UE.

W weekend na placu „pod skałkami” starachowiczanie zainteresowani planami rozbudowy miasta mogą porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za fundusze europejskie, na co dzień pracującymi w urzędzie miejskim. Prócz odpowiedzi na pytania organizatorzy przygotowali do darmowej przejażdżki dla mieszkańców elektryczny rower, który jest symbolem budowy nowych ścieżek rowerowych w mieście.

Patryk Wójcik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe