Piknik WFOŚiGW dla mieszkańców

  • 16.09.2021, 18:00
  • Patryk Wójcik
Piknik WFOŚiGW dla mieszkańców
20 września na kieleckim Placu Artystów odbędzie się piknik Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, promujący program „Czyste Powietrze”.

Od godz. 9.00 będzie okazja: obejrzenia filmów o tematyce ekologicznej oraz prac nadesłanych na konkurs „Czyste Świętokrzyskie”, udziału w ekokwizie i innych turniejach, gdzie do wygrania są sadzonki drzew, czy modele OZE. Czas umili występ „Kapeli sołtysa z Wąchocka” oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Gorzyczan. Patronat nad wydarzeniem objęła Telewizja Starachowice.

Program wydarzenia:

9.00 - Rozpoczęcie wystąpienie Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Kielcach i zaproszonych gości

10.15 - Emisja filmów poświęconych ochronie powietrza i ekologii

10.30 - Prezentacja prac konkursu pn. „Czyste Świętokrzyskie”

10:45 - Quiz wiedzy ekologicznej – konkurs z nagrodami dla małych i dużych

Emisja filmów oraz konkursy powtarzane będą cykliczne do godziny 17.00. W przerwach pomiędzy filmami będzie występował zespół regionalny „Kapela sołtysa z Wąchocka” oraz zespół Koła Gospodyń Wiejskich z Gorzyczan

Patryk Wójcik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe