Kolejny spacer z prezydentem

  • 23.09.2021, 08:00
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Kolejny spacer z prezydentem
Już we wtorek 28 września odbędzie się̨ kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Marka Materka z mieszkańcami, tym razem zapraszamy na osiedle Wzgórze - Kolonia Robotnicza na terenie Starachowic Zachodnich. Udział w spotkaniu mogą wziąć wszyscy zainteresowani mieszkańcy. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16:00 przed budynkiem Baru Mlecznego Miś przy ul. Nadrzeczna 1

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele firmy realizującej inwestycję oraz pracownicy Urzędu Miejskiego. To kolejny wspólny spacer z udziałem Prezydenta Miasta Marka Materka i mieszkańców. Poprzednio Prezydent zaprosił Starachowiczan na oczyszczalnie ścieków przy ulicy Bocznej, groblę przy Pasterniku, nad rewitalizowany zbiornik Lubianka, oraz przed Park Kultury.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe