Cerrad doposaża mechatroników "na Maja"

  • 23.09.2021, 08:12
  • Patryk Wójcik
2021-09-24technikumcerrad.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Niedawny jubileusz Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 przy ulicy 1- go Maja to nie tylko świętowanie, ale też prezenty od współpracujących z placówką firm. Jednym z nich jest doposażenie klasy mechatronicznej technikum " na Maja” w zestawy egzaminacyjne, przekazane przez firmę Cerrad.

Wyposażenie, które trafiło do szkoły ma zastąpić stare stanowiska pracy dla przyszłych mechatroników. Prezent, który ufundowała firma Cerrad stał się elementem jednej z klas w szkole. Nowe miejsca w pracowni, to jedna z wielu pomocy jakie przekazała firma Cerrad szkole. Współpraca między placówką oświatową, a koncernem trwa już kilka lat.

Patryk Wójcik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe