Pobili kobietę i ukradli torebkę

  • 19.10.2021, 11:32
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2021-10-19pobita-kobieta-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wczorajszą decyzją starachowickiego sądu najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzą cztery osoby – mieszkańcy powiatów skarżyskiego i krakowskiego. To efekt działań i zatrzymań przez funkcjonariuszy starachowickiej jednostki. Śledczy ustalili, że dwie kobiety i dwóch mężczyzn dokonali kilku rozbojów.

W miniony czwartek starachowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju zaistniałym na jednej z ulic w Starachowicach. Wtedy to zgłaszająca poinformowała, że dwaj nieznani jej mężczyźni uderzyli ją i przewrócili na chodnik dokonując kradzieży torebki. Kobieta straciła pieniądze i dokumenty. Do pracy w poszukiwaniu sprawców zabrali się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Efektem działań, już następnego dnia, było zatrzymanie czterech osób –  dwóch mężczyzn w wieku 44 i 37 lat oraz dwóch kobiet w wieku 46 i 42 lata, mieszkańców powiatów skarżyskiego i krakowskiego. Dodatkowo policjanci ustalili, że kobiety oraz 44 latek wcześniej dokonali podobnego rozboju na terenie powiatu pińczowskiego.

Wczoraj starachowicki sąd zdecydował, że cała czwórka zatrzymanych pozostanie w areszcie przez najbliższe 3 miesiące. 44-latkowi oraz 46-latce grozi do 18 lat pozbawienia wolności ponieważ działali w warunkach recydywy, byli oni wielokrotnie zatrzymywani i skazywani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz przeciwko mieniu. Pozostałej dwójce grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe