Gwiazdy boksu na spotkaniu ze starachowicką młodzieżą

  • 20.10.2021, 11:40
  • Iwona Bryła
2021-10-20boks.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sandra Drabik i Wojciech Bartnik jedni z naszych najlepszych pięściarzy, uczestnicy i medaliści igrzysk olimpijskich gościli w Starachowicach. W Miejskiej Hali Sportowej spotkali się z uczniami szkół podstawowych i średnich, żeby opowiedzieć o sobie, swojej drodze do sukcesów oraz zachęcić do aktywności fizycznej.

Oprócz rozmowy o sporcie i życiu nasi mistrzowie zaproponowali młodzieży także wspólny trening. Goście mówili również o swoich największych sukcesach sportowych, ale także życiowych. Wojciech Bartnik to m.in. brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku, a pochodząca z Kielc Sandra Drabik była uczestniczką tegorocznej olimpiady w Tokio. Znani pięściarze przyjechali do naszego miasta w ramach „Cyklu Spotkań z Olimpijczykiem”, który obejmuje wizyty w kilku miastach województwa świętokrzyskiego. Przedsięwzięciu patronują: wiceminister sportu i świętokrzyska posłanka z ramienia PiS Anna Krupka oraz marszałek Andrzej Bętkowski. W Starachowicach olimpijczykom towarzyszył Łukasz Korus, prezes Familijnego Klubu Sportowego „Łazy Starachowice”. Na spotkaniu z nimi pojawił się też starosta starachowicki Piotr Babicki.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe