Firma Cerrad pomogła przedszkolu

  • 20.10.2021, 11:48
  • Iwona Bryła
2021-10-20pm15.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Działająca w Starachowicach firma Cerrad po raz kolejny wspomogła gminę w remoncie podległych jej placówek oświatowych. Dzięki tej współpracy tym razem w Przedszkolu Miejskim nr 15 odnowiono dwie łazienki. Cerrad ufundował materiały budowlane, a miasto zapłaciło za wykonanie prac.

Efekty remontu oglądali prezydent Starachowic Marek Materek, wiceprezydent Aneta Nasternak oraz Halina Bąk z zarządu grupy Cerrad. Firma Cerrad już od pewnego czasu realizuje politykę wspierania starachowickiej oświaty. Dzięki temu w PM nr 15 w ubiegłym roku wyremontowano pierwsze dwie toalety, a teraz prace będą wykonywane także w przedszkolu nr 6 i 14. Estetyczne pomieszczenia sanitarne z pewnością poprawią warunki funkcjonowania przedszkola nr 15, a szczególnie jego małych podopiecznych. Sprawcy tego udogodnienia odebrali podziękowania i upominki, w tym te przekazane bezpośrednio przez dzieci.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe