Budowa dworca w Starachowicach Zachodnich

  • 27.10.2021, 10:26
  • Adrianna Krzemińska
2021-10-25-dworzec-zachodni.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dworzec zachodni i jego otoczenie już niebawem zmieni się nie do poznania. Będzie gruntowna przebudowa, powstanie m.in.: dwupoziomowy parking oraz nowe zatoczki dla autobusów.

Środki na remont przyszłej wizytówki miasta pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz środków europejskich. Zaniedbany teren przejdzie gruntowną przemianę. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Poprawa komunikacji publicznej w Starachowicach poprzez modernizację infrastruktury i zakup taboru nisko-emisyjnego”. 3 firmy zgłosiły oferty na przetarg dotyczący remontu dworca w Starachowicach Zachodnich. Wybór wykonawcy odbędzie się po analizie propozycji. Zwycięska firma będzie miała 12 miesięcy na realizację prac.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adaś
Adaś 27.10.2021, 10:39
Przecież brakuje ponad 5 milionów złotych na tą inwestycję

Pozostałe