Radni PiS czekają na rezygnację starosty

  • 22.11.2021, 11:31
  • Iwona Bryła
2021-11-22pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowiccy radni powiatu z klubu Prawa i Sprawiedliwości liczą na rezygnację Piotra Babickiego ze stanowiska starosty starachowickiego w związku z takimi wydarzeniami jak: kontrowersyjny wzrost zatrudnienia w szpitalu, rezygnacja Roberta Sowuli z funkcji nieetatowego członka zarządu powiatu odpowiedzialnego za szpital i wreszcie odejście z pracy na własne życzenie dyrektora lecznicy Grzegorza Kalety. Starosta komentuje, że decyzję już podjął i poinformuje o niej cyt. „w odpowiednim momencie”.

Radni PiS zapowiadają, że w przypadku, gdy starosta sam nie poda się do dymisji, oni złożą wniosek o jego odwołanie.

Komentarz starosty Piotra Babickiego:

„Radni z klubu Prawa i Sprawiedliwości nie muszą mnie do niczego przekonywać. Jestem po rozmowie z prezydentem Markiem Materkiem i członkami naszego komitetu wyborczego, którzy znają decyzje, które podjąłem. Opinia publiczna także zostanie przeze mnie o tym poinformowana w odpowiednim momencie”.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe