Lokalna gastronomia pomaga Patrykowi. Dołącz już dziś!

  • 23.11.2021, 10:34
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Lokalna gastronomia pomaga Patrykowi. Dołącz już dziś!
W grudniu w Starachowicach organizowany jest cykl wydarzeń, z których dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Patryka Niekłania. Starachowiczanina, który trzy lata temu po szczęśliwym zakończeniu programu „Mam Talent” - uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. 2 grudnia minie trzy lata walki o powrót Patryka do życia i zdrowia. Był w śpiączce, teraz dzięki rehabilitacji stawia pierwsze samodzielne kroki. Nie byłoby tego, gdyby nie rehabilitacja, a ta kosztuje od 20 do 30 tysięcy złotych miesięcznie.

Pomysłodawca i organizator Starachowickiego Eventu Charytatywnego Konrad Rączka wraz z grupą wolontariuszy zaplanował na grudzień moc atrakcji. Wydarzenie jest organizowane po raz piąty, a po raz trzeci dla Patryka.

Do akcji dołączają także liczni sponsorzy, których nigdy za mało. W tym roku po raz pierwszy Patrykowi pomaga „Lokalna Gastronomia”, która z Patrykiem podzieli się zyskiem ze sprzedaży.

W związku z tym już dziś zachęcamy Wszystkich do skorzystania w poszczególnych dniach z oferty poniższych lokali.

6 grudnia - Kawiarnia Prima Vera

7 grudnia - Restauracja Pizzeria Balbinka

8 grudnia - PUB Strych

9 grudnia - Bistro Manhattan

13 grudnia - Pizzeria Dolce Vita

14 grudnia - Bar Mleczny MiŚ

15 grudnia - Restauracja Merkury

16 grudnia - Trzy Papryczki.

W grudniu jest jeszcze wiele wolnych terminów, dlatego w imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich właścicieli gastronomii do dołączenia do akcji. Możliwości są dwie. Jedna to przekazanie części zysku w umówionym dniu, druga to przekazanie voucherów na licytację. Na zgłoszenia czekamy do środy 24 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 500 808 655.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe