- Szczepmy się i nośmy maski - apeluje Sanepid

  • 23.11.2021, 16:20
  • Iwona Bryła
2021-11-24sanepid.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Korzystanie ze szczepień i przestrzeganie zasady: Dystans - Dezynfekcja – Maseczka w zamkniętych przestrzeniach publicznych to najlepsza droga do ochrony przed wirusem SARS-CoV-2 – przypomina starachowicki Sanepid. Tymczasem ciągle mamy problemy z zastosowaniem się do tych zaleceń.

Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Starachowicach Ewa Dróżdż martwi się nadal zbyt niskim poziomem wyszczepialności mieszkańców naszego miasta. Wynosi on około 50%, a to za mało na wytworzenie odporności zbiorowej.

 

Ewa Dróżdż przypomina, że nikt też nie zwolnił nas z obowiązku zakrywania nosa i ust, dezynfekcji dłoni i zachowywania odpowiedniej odległości od innych ludzi w budynkach użyteczności publicznej. Te zasady nadal obowiązują, także osoby zaszczepione.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe